اخبار

سیستان و بلوچستان در بخش مشارکت زنان و جوانان به یک الگو تبدیل شده است

سیستان و بلوچستان در بخش مشارکت زنان و جوانان به یک الگو تبدیل شده است
مشاور جوان استاندار سیستان و بلوچستان گفت: امروز این استان در بخش مشارکت زنان و جوانان به یک الگو برای دیگر استانهای کشور تبدیل شده است.
صدیق حسین زاده روز دوشنبه در نشست با جوانان شهرستان هامون با اشاره به بکارگیری و فرصت سازی دولت در سیستان و بلوچستان برای جوانان و زنان در عرصه های مدیریتی و تصمیم گیری اظهار داشت: برگزیده شدن بیش از 400 زن در انتخابات اخیر شوراهای اسلامی شهر و روستای استان نشان از سیاست های دولت تدبیر و امید در بکارگیری این قشر در مشاغل مدیریتی دارد.
وی با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری و شروع بکار دولت دوازدهم گفت: ملت ایران به ویژه مردم سیستان و بلوچستان با حضور حداکثری خود در انتخابات اخیر نشان دادند که مسیر برآورده شدن مطالبات تنها از صندوق رای می گذرد.
وی بیان کرد: جوانان بخش مهمی از شور آفرینی در انتخابات اخیر بودند و دولت همچنان مصمم است که برای برآورده کردن مطالبات جوانان سیستان و بلوچستان گام بردارد.
مشاور جوان استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: مطالبه گری از سوی جوانان باید با شناخت از شرایط کشور، منطقه و همچنین بر پایه استدلال های کارشناسی باشد.
حسین زاده اظهار داشت: جبهه سازی در مقابل دولت سبب کند شدن روند عمران و توسعه سیستان و بلوچستان می شود و باید همه مسئولان در برآوردن مطالبات مردم کنار هم باشند.
فرماندار هامون نیز در این نشست گفت: دولت کارهای خوبی در زمینه اشتغال در منطقه اقتصادی ویژه رامشار در حال انجام دارد.
معصومه پرندوار با بیان اینکه جوانان باید بدانند که انجام کارهای زیربنایی نیازمند زمان است گفت: کارخانه کاشی و سرامیک، لاستیک و بسیاری از پروژه های دیگر برای اشتغال جوانان شهرستان هامون در حال انجام است.
وی افزود: در بخش جذب بازماندگان از تحصیل نیز شهرستان هامون رتبه یک سیستان و بلوچستان را دارد.
فرماندار هامون ادامه داد: ساخت و استاندارد سازی 75 درصد راههای ارتباطی در این شهرستان محصول دولت تدبیر و امید است.
وی بیان کرد: 25 پروژه یعنی حدود نیمی از پروژه های بهداشتی و درمانی حوزه سیستان در این شهرستان در حال انجام است.
۲۳ اَمرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۱۸
ایرنا |