اخبار

توسعه و عدالت اقتصادی اولویت مهم دولت در سیستان و بلوچستان است

توسعه و عدالت اقتصادی اولویت مهم دولت در سیستان و بلوچستان است
مشاور جوان استاندار سیستان و بلوچستان گفت: توسعه و عدالت اقتصادی اولویت مهم دولت دوازدهم در استان است و دولت از همه ظرفیت‌های بخش دولتی و خصوصی برای برطرف شدن نیازهای اقتصادی مردم استفاده خواهد کرد.
مشاور جوان استاندار سیستان و بلوچستان روز گذشته در نشست هم‌اندیشی با جمعی از فعالان اجتماعی شهرستان هیرمند، با اشاره به اولویت‌های اقتصادی و معیشتی برنامه‌های دولت برای جوانان، گفت: دولت از همه ظرفیت‌های بخش دولتی و خصوصی برای برطرف شدن نیازهای اقتصادی مردم استفاده می‌کند.
صدیق حسین زاده در این نشست که در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان هیرمند برگزار شد، گفت: اطلاعات مربوط به پیگیری‌های صورت گرفته توسط استاندار سیستان و بلوچستان در مورد مسائل توسعه‌ای استان به ویژه در موضوع منطقه آزاد سیستان برای عموم قابل دسترس است.
وی ادامه داد: استاندار معتقد است که منطقه آزاد سیستان نه تنها برای نیازهای اقتصادی مردم سیستان بلکه برای کل مردم استان یک اولویت و نیاز اساسی است.
حسین زاده با اشاره به دیدار اخیر استاندار سیستان و بلوچستان با معاون اول ریاست جمهوری ادامه داد: استاندار از هر فرصتی برای تحقق خواسته‌های به حق مردم استان استفاده کرده است.
مشاور جوان استاندار افزود: امروز و با آغاز بکار دولت دوازدهم در راه رسیدن به خواسته‌های به‌حق مردم استان نیازمند همگرایی بین همه مسئولان و به خصوص نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی هستیم.
صدیق حسین زاده افزود: انتقاد کردن و موضع مخالف گرفتن از دولت مشروع و قانونی در نظام جمهوری اسلامی ایران ساده‌ترین کار ممکن است که می‌شود انجام داد و دشواری در زمان پاسخگویی به مطالبات مردم است که اتفاق می‌افتد.
وی ادامه داد: دولت از دیگر راه‌های توسعه در استان غافل نبوده و توجه به فرصت سازی از طریق مرز ظرفیتی است که با راه اندازی و فعال سازی بازارچه های مرزی مصوب اخیر دولت قابل تحقق است.
در این جلسه جوانان حاضر در جلسه نیز به تبادل نظر پیرامون مسائل و مشکلات موجود در شهرستان هیرمند پرداختند.
۲۴ اَمرداد ۱۳۹۶ ۱۶:۳۰
ایکنا |