اخبار

مشاور جوان استاندار: جوانان با نقد همدلانه در کنار مسئولان باشند

مشاور جوان استاندار: جوانان با نقد همدلانه در کنار مسئولان باشند
مشاور جوان استاندار سیستان و بلوچستان گفت: مسئولیت جوانان با تمام شدن انتخابات پایان نمی یابد بلکه نیازمند این هستیم تا این قشر از جامعه برای صیانت از آراء خویش با نقد همدلانه در کنار مسئولان دولت تدبیر و امید باقی بمانند.

صدیق حسین زاده روز چهارشنبه در جمع جوانان سیب و سوران واقع در جنوب شرق سیستان و بلوچستان با اشاره به رای بالای مردم این شهرستان به دکتر روحانی اظهار داشت: رای بالای مردم این منطقه به رئیس جمهوری منتخب نشان از بلوغ سیاسی و اهمیت دادن جوانان به سرنوشت ایران اسلامی است.
وی افزود: موفقیت دولت در سیاست های اعلام شده در گرو مشارکت همه جانبه مردم به ویژه قشر جوان جامعه است.
وی ادامه داد: مسیر رسیدن به توسعه پایدار با تشکیل سمن یا سازمان های مردم نهاد و نگاه مشارکت جویانه در برنامه های دولت توسط جوانان می تواند به راحتی میسر شود.
وی بیان کرد: جوانان همچنین می توانند از طریق تشکیل سازمان های مردم نهاد با زمینه فرهنگی در راستای شور و نشاط اجتماعی حرکت کنند.
مشاور جوان استاندار سیستان و بلوچستان گفت: دولت به تنهایی و یک سویه نمی تواند شور و نشاط اجتماعی را به جامعه تزریق کند بلکه این جوانان و اعضای آن جامعه هستند که با گردهم آمدن این امر تحقق پیدا می کند.
حسین زاده اظهار داشت: هیچ مانعی برای تشکیل سازمان های مردم نهاد از طرف دولت وجود ندارد و سیاست دولت حمایت از تشکل های مردمی است.
وی افزود: کار سازمان های مردم نهاد یک کار داوطلبانه برای رفع نیازهای هر جامعه است.
وی ادامه داد: جوانان هر منطقه که علاقه مند به کارهای داوطلبانه و عام المنفعه هستند می توانند با شناسایی مشکلات شهر و یا روستای خود در قالب تشکل های مردمی به فعالیت بپردازند.
به گزارش ایرنا سیب و سوران در فاصله 370 کیلومتری زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان واقع شده است.

۲۵ اَمرداد ۱۳۹۶ ۱۶:۵۹
ایرنا |