اخبار

برگزاری اولین رویداد کار آفرینی و کسب و کار حوزه گردشگری

برگزاری اولین رویداد کار آفرینی و کسب و کار حوزه گردشگری
مشاور جوان استاندار سیستان و بلوچستان گفت: اولین رویداد تخصصی کار آفرینی و کسب و کار در حوزه گردشگری استان به میزبانی پارک علم و فناوری در زاهدان برگزار می شود.

صدیق حسین زاده مشاور جوان استاندار سیستان و بلوچستان اظهار داشت: این دوره کار آفرینی 29 تا 31 شهریور در محل پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان در زاهدان برگزار می شود.

وی افزود: از طریق فرمانداری ها هماهنگی لازم انجام شده تا جوانان علاقه مند از سراسر استان با اولویت مشاوران و فعالان جوان، صاحبان ایده و همچنین دهیاران جوان روستاهای هدف گردشگری در این رویداد کارآفرینی مشارکت داشته باشند.

وی نحوه مشارکت جوانان و علاقه مندان در این دوره کارآفرینی را از طریق استارت آپ ویکند ذکر کرد.

حسین زاده بیان کرد: با توجه به اینکه سیستان و بلوچستان به عنوان مقصد گردشگری ناشناخته ایرانیان معرفی شده این دوره کار آفرینی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

وی تصریح کرد: استاندار سیستان و بلوچستان توجه دادن جوانان به مباحث کارآفرینی و حمایت از ایده های آنان با تقویت پارک های علم و فناوری و فعال سازی آنان تاکید فراوانی دارند.

مشاور جوان استاندار سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به نگاهی که در دولت نسبت به جوانان وجود دارد اقدامات خوبی در قالب پارک علم و فناوری استان برای حمایت از شرکت های دانش بنیان در حال انجام است.

حسین زاده اظهار داشت: با استفاده از ظرفیت پارک های علم و فناوری و مراکز رشد سیستان و بلوچستان بتوانیم اقدامی موثر در حمایت از ایده های کارآفرینی و اشتغال جوانان استان داشته باشیم.

۲۷ شهریور ۱۳۹۶ ۰۷:۱۱
ایرنا |